süpercanSüpercan Oyunu Kaydol Supercanoyun.com Nasıl Üye Olunur? TTNET yeni yarattığı hayal kahraman Süpercan‘ı tanıtmaya devam ediyor. Resmi internet sitesi supercanoyun.com’dur. Ancak birçok arkadaşımız hala Süpercan kaybolma şeklini bir türlü beceremiyor. Bende bu arkadaşlarımıza bu yazımız aracılığı ile yardımcı olmak istiyorum. Dilerseniz biraz Süpercan kahramanını tanıyalım. İlk önce www.supercanoyun.com adresine giriyorsunuz. SüperCan Oyunu‘na giriş yapıp üst sol köşede yer alan Üye Ol düğmesine basıyorsunuz. Süpercan’a üye olmak için bu 2 aşamayı gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Bilgilerinizle hem Süpercan hemde TTNet Çocuk’a üye ol ve süper kahramanınla maceradan maceraya koştur.  Peki nedir bu SüperCan oyunu? Dilerseniz kısaca oyunun hikayesini anlatıp sizleri biraz daha heyecanlandıralım. Yazımızın devamında daha detaylı bilgiler yer almaktadır.

Süpercan Oyunu

  • Öncelikle oyun için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmediğini belirterek konumuza dönelim; Kahramanımız SüperCan ve takım arkadaşları (Hulk, Iron Man, Spider Man) geleceği tehlikede olan gezegenimizi kötü robotlara karşı korumaya çalışmaktadır. Kötü robotların amacı da bütün ağaçları kesmek ve doğayı kirletmektir. Fakat durum elbette ki vahim değil. Sizin becerilerinizle SüperCan ve takım arkadaşları dünyamızı kurtaracaktır.

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Süpercan Oyunu Kaydol Supercanoyun.com Nasıl Üye Olunur?