liseSizlere sınavsız öğrenci alan liseler hakkında bilgiler vermeye çalışıcam.Seviye Belirleme Sınavı (SBS)‘de başarılı olamayan adaylar yada 1. yerleştirme ve 2. yerleşmede herhangi bir yere yerleşemeyen adaylar üzülmesin bence.Sınavda başarılı olamadınız buda hayatın sonu değil.Emin olun önünüzde daha çok sınavlar olucak.Üzerinizden bu moral bozukluğunu atın ve dilediğiniz gir genel liseye, meslek lisesi, çok programlı lise yada mesleki ve teknik liselerine kayıt yaptırın ve bu sefer derslerinize daha sıkı asılın.Yazımın devamında sizlere bir kaç bilgi daha vermek istiyorum.

SBS boş kontenjanlarda mı olmadı? üzülme sınavsız olarak öğrenci alan liselere kayıt işlemleri 3 Ağustos 2009 tarihinde başladı.Bu kayıtların son tarihi ise 28 Ağustos 2009.Bu tarihleri kaçırmayın bence ve bir yere girmeye çalışın.

Sınavsız öğrenci alan bu liselere kayıt işlemleri internetten yapılacak. Liselere kayıt yapacak olan adaylar kendilerine en yakın sınavsız öğrenci alan liseleri öğrenebiliyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı’nın sitesinden oturduğunuz yere en yakın okulları öğrenebiliyorsunuz. Bu okullara yapılacak kayıt işlemleri de yine Milli Eğitim Bakanlığı’nın sitesinden yapılıyor.

  • Oturduğunuz yere en yakın sınavsız öğrenci alan okulları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.
  • Bu liselere kayıt işlemlerini de buraya tıklayarak yapabilirsiniz..

Google Arama:

Sınavsız Öğrenci Alan Liselere Kayıt İşlemleri

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Sınavsız Öğrenci Alan Liselere Kayıt İşlemleri