murat yıldırımMurat Yıldırım Aşk ve Ceza Savaş Kimdir Biyografisi ve Resimleri. Bu yazımızda sizlere Murat Yıldırım kimdir kısaca tanıtıp biyografisi ile birlikte resimlerinide sitemizde sizler için yayınlıcaz. Murat Yıldırım 13 Nisan 1979 tarihinde Konya merkezde dünyaya gözlerini açmıştır. Başarılı yapımlarda rol almış olan oyuncu, son olarak ise Savaş isimli karakter ile ATV ekranlarında yeni başlayan bir dizi olan Aşk ve Ceza isimli dizide karşımıza çıkıyor. Öğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezun olarak bitiren Murat Yıldırım, tiyatro alanında oyunculuk hayatına başladı. Daha önce 3 yıl boyunca amatör olarak tiyatroda görev yaptıktan sonra 2003 yılında “Ölümsüz Aşk” isimli dizideki rolüyle televizyon dünyası ile birlikte dizi dünyasınada adımını atmış oldu.

  • Daha önce bildiğiniz gibi Asi isimli dizide, Demir karakterine hayat veren Murat Yıldırım, bu diziden öncede Fırtına dizisinde Ali karakterini canlandırmıştı. Katıldığı bütün yapımlarda başarılı işler yaptı genç oyuncu.
  • Aynı zamanda, Bütün çocuklarım, Büyük yalan, Hayat bilgisi, Patron kim gibi birçok dizidede yer aldı Murat Yıldırım.

Murat Yıldırım’dan birkaç resim;

murat yıldırım

Google Arama:

Murat Yıldırım Aşk ve Ceza Savaş Kimdir Biyografisi ve Resimleri

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Murat Yıldırım Aşk ve Ceza Savaş Kimdir Biyografisi ve Resimleri