msnBugün sizlere MSN Kaybolma ve MSN Kayıt işlemleri hakkında bilgiler vericem.Sizler MSN Kaydol nasıl yapılıyor sizlere resimli olarak anlatıcam.Daha sonra sizlerde resimleri takip edip kendinize Messenger MSN adresi albiliceksiniz.Genelde çoğu insan msn açmak hakkında bilgili değildir.Zaten olmakta zorunda değil.Şimdi sizlere msn kaydolmanın yollarını basit ve akıcı bir dille anlatmaya çalışıcam.Lütfen yazımı iyice takip edin.

İlk olarak sizlere Live Messenger hesap açma sayfasına girip size özel bir MSN adresi almakla başlayalım önce.

Peki MSN Hesabı Nasıl Alınıyor?

Dünya devi Microsoft’un dünyaca ünlü e-Posta servisi olan Hotmail üzerinden e-mail adresi almak artık çok kolay.Yazımızı takip ederseniz sizlere nasıl Hotmail adresi alıcağınızı anlatmaya çalışıcam.

  • 1- İlk olarak buraya tıklıyorsunuz.Karşınıza gelen pencerede “Hayır” seçeneğini seçip devam tuşuna basıyoruz.


msn kaydolKarşınıza açılan sayfada tamemen size ait özel bilgileri doldurmanız istenicek.Eğer bu işlemleri nasıl yapıcağınızıda bilmiyorsanız, resim yardımıyla bu işlemleride tamamlayabilirsiniz.

  • 2. MSN Hotmail e-posta adresi almak için aşağıdaki resimde yer alan bilgileri doldurmalısınız.


msn kayıt ol  • 3. Yukarıda resimde yer alan bilgilerin hepsibi eksiksiz ve düzgün bir şekilde girdikten sonra sayfanın en altında yer alan;kabul ediyorum

Düğmesine basıyoruz.

  • 4. Bu düğmeyi tıkladıktan sonra, az önce girdiğiniz bilgilerin hepsi doğru ise eğer, aşağıda yer alan resimdeki gibi bir onay yazısı gelicek karşınıza.

msn kayıt ol

Eğer yukarıdaki gibi bir mesajla karşılaştıysanız artık sizinde bir Hotmail adresiniz var.Hayırlı uğurlu olsun..

MSN programının Türkçe sürümünü indirmek için buraya tıklayınız…

Bu anlattıklarımızın hepsini yaptınız ancak hala sorunlarla karşılaşıyorsanuz, karşılaştığınız sorunları anlaşılır bir şekildeyazımızın devamında sorun sizlere cevaplamaya çalışalım.

Google Arama:

MSN Kaydol / MSN Kayıt

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

MSN Kaydol / MSN Kayıt