kurtlar vadisi pusu 139. bölüm fragmanıKurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm Fragmanı 1 Aralık Perşembe, Kurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm Fragmanı Seyret, Kurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm Fragmanı Sesli, Kurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm Fragmanı sizler için bu başlık altında yer almaktadır. Kurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm Fragmanı 1 Aralık Perşembe gününden önce sitemizde yer alacaktır. Eskiden çok fazla izlediğim bir dizi olan Kurtlar Vadisi Pusu, TNT ekranlarına geçtikten sonra pek uzak gelmeye başladı. Nedeni ise TNT kanalınını çok fazla takip ettiğim bir kanal olmamasıdır. Ancak son bölümü arkadaşlarımın söylediğine göre bayağı hareketliymiş. Bende önümüzdeki haftadan itibaren tekrar izlemeye başlayacağım. Yazımızın devamında Kurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm Fragmanı sizler için yer almaktadır.

Kurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm Fragmanı

Fragman eklenmiştir. İyi seyirler.

TNT ekranlarında Kurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadığı için sitemizde yer almamaktadır. Yeni bölüm fragmanı ekranlarda yer aldıktan çok kısa bir süre sonra burada yer alacaktır.

Dilerseniz sizlerde yazımızın devamında yer alan yorum kısmına Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili olarak duygu ve düşüncelerinizi yazarak dizinin diğer izleyenleri ile paylaşabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde geçen hafta neler yaşandı dilerseniz kısaca bir göz atalım,

  • Türkiye’nin her zaman en çok konuşulan dizisi Pusu’nun nefesleri kesecek 137. bölümü, 17 Kasım Perşembe akşamı TNT ekranlarında olacak. İşte 137. bölümde yaşanacaklar:
  • Cevher’in intikam ateşiyle yanıp tutuşan Zaza, Pusat’a ne yapacak? Selvi’nin hastanede Pusat’ın da kayıp olduğunu öğrenen Polat Alemdar, Memati’den ne isteyecek? Memati, Pusat’a ulaşmak için nasıl bir yol izleyecek?
  • Kaşifoğlu ve Kara arasındaki gerginlikte neler yaşanacak? Kaşifoğlu, Kara’nın dosyasını kime verecek? Kara, Kaşifoğlu’na ulaşmak için ne yapacak?
  • Yüzbaşının peşinde olan Polat Alemdar’ı bekleyen büyük sürpriz ne olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu’nun aksiyon dolu 139. bölümü 1 Aralık Perşembe akşamı TNT’de olacak…

Kurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm Fragmanı

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Kurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm Fragmanı 1 Aralık Perşembe