kürt hadiseKürt Hadise / Dashni Murad Kürtçe Dinle Klip İzle.Kürt açılından sonra Şivan Perver’in geri dönüceği haberlerinden sonra şimdide Kürt Hadise denilen Dashni Murad diye bir bayan sanatçı ortaya çıktı.Bu sanatçı Kuzey Irak’ta halkın büyük tepkisini çekiyor.Uzun saçları ve güzel vücut yapısıyla tüm dikkatleri üzerine çeken 23 yaşındaki bu sanatçı Kuzey Irak’ta muhafazakar kesim tarafından kürt kültürüne zarar veriyor diyerekten eleştiriliyor.Yazımızın devamında konuyla ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

  • Tüm bu eleştirilere rağmen sanatçı, “Ben Kürt kültürünü daha da ileriye taşıyıcam bunu herkes bilsin” diyerek eleştirileri fazla sallamadığını gösterdi.
  • Dashni Murad‘ın klibinde pop ritimleri sıkca kullanılmış.Ve seksi kalça danslarıylada dünyayı sallamaya başlayan “Kürt Hadise” lakaplı Dashni Murad internette en çok tıklanan isimleri arasında yerini aldı bile.

İşte o seksi danslarla süslü Kürt Hadise;

Google Arama:

Kürt Hadise / Dashni Murad Kürtçe Dinle Klip İzle

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Kürt Hadise / Dashni Murad Kürtçe Dinle Klip İzle