kumsalKumsal veya Duvara Yazı Yazmak. Bir çok kişi bu tür şeyleri çok seviyor. Kumsal ya da Duvara yazı yazıyor birde bakıyosunuz dağlara taşlara yazmış. Genelde bu tip yazılar sizlere Facebook gibi paylaşım sitelerinde bağlantı yada resim olarak gelir. Eğer ileri düzeyde bir grafik editörü bilgisi olanlar bunu rahatlıkla yapabilirler. Ama herkes bu tür grafik editörlüğünü bilmiyor olabilir. Sizlerde çeşitli siteler üzerinden duvar, kumsal, dağ ya da tabelalara yazılar yazabilirsiniz sevdiklerinize. Hemde bu tür yazıları yazmak çok kolay sizler için. Biraz internet bilginiz varsa ve klavyede tuşların nerede olduğunu biliyosanız tamamdır işte:) Yazumızın devamında daha detaylı bilgi yer almaktadır arkadaşlar.

Kumsal veya Duvara Yazı Yazmak Nasıl Oluyor?

Kumsal veya duvara yazı yazmak sandığınız kadar zor bir iş değil aslında. Bu tür şeylerinde artık sitesi var ve siz de duvara yazı yazma olayını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu yazımızda bu tür sitelere değindik ve birkaç örnek verdik sizlere.

Letterjames.com ile Kumsal ya yada Duvara Yazı Yazmak

İlk önce bir internet explorer açarak www.letterjames.com adresini yazıp enterliyoruz. Açılıcak olan sayfanın sol yan tarafında bulunan menüde eskiden Türkçe dilide vardı fakat artık kaldırmışlar. O yüzden ingilizce olan sayfada bulmanız gerekicek yapıcağınız işlemleri.

Sayfanın altında yer alan menülerde e-Cards ve İmages kategorilerinden sevdiğiniz resimleri seciyoruz. Karşınıza zaten seçme kutusu gelicek sizlerde alternatif resimlerden birini seçip, altta yer alan metin kutularına yazmak istediğiniz metni giriyorsnuz. Son olarakta bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra pictüre düğmesine basıyorsunuz.

Site ilk açıldığı zamanlar birçok farklı resmin üstüne yazma imkanı veriyordu. Fakat daha sonra bu sayıyı azalttı. Ancak alttaki alternatif sitelere de göz atabilirsiniz.

Kumsal ve duvara yazı yazmak için alttaki sitelere de göz atabilirsiniz.

http://funphotobox.com/

http://www.lintukoto.net/banner/index.php

http://www.addletters.com/image-list.php

http://www.imagechef.com

http://www.fodey.com

http://www.imagechef.com/ic/browse.jsp

Google Arama:

Kumsal veya Duvara Yazı Yazmak

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Kumsal veya Duvara Yazı Yazmak