ezelKenan İmirzalıoğlu Ezel Dizisi Show TV.Kenan İmirzalıoğlu nu daha önce Deli Yürek dizisi ile tanıdık arkadaşlar.Şimdi ise Ezel isimli bir dizi ile tekrar ekran karşısına geçicek olan Kenan İmirzalıoğlu bakalım bu dizidede diğer dizilerindedeki gibi başarılı bir performans gösterebilicekmi.Kenan İmirzalıoğlu Ezel dizisinden önce bir çok sinema filminde ve dizide oynamıştı zaten.Oyunculuğu ve kalite hiç bir zaman tartışılmıcak bir sanatçı bana sorarsanız ve bencede bu dizi bir hayli izlenicek ve Deli yürek, Acı Hayat gibi dizileride geçicek.Dizi ile ilgili olarak daha fazla bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

  • Dizi ve sinema dünyasının yakışıklı ve bir o kadar da başarılı ismi Kenan İmirzalıoğlu, televizyon ve dizi dünyasına Show TV ekranlarından yayınlanacak olan Ezel dizisiyle geri dönüyor. Ezel dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’na eşlik edecek oyuncular; Cansu Dere, Yiğit Özşener ve Sedef Avcı. Dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, dizinin yine aşkın da işlendiği bir yapım olacağı tahmin ediliyor. Dizinin hangi tarihte başlayacağı ise kesinlik kazanmadı.

Ezel dizisi fragmanını aşağıdaki video yardımıyla izleyebilirsiniz.

Google Arama:

Kenan İmirzalıoğlu Ezel Dizisi Show TV

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Kenan İmirzalıoğlu Ezel Dizisi Show TV