itiraf sözleri mesajları sitesi, sitemizde yeni ve degisik kısa itiraf sözleri mesajları hazirlamaya
çalistik.Sizlerde buradan itiraf sözleri mesajları Yazabilirsiniz. işte itiraf sözleri mesajları ;

Aklımdan Gitmiyorsun inanki, Yaşarken Düşündürüyorsun gece gündüz beni itiraf etmek istiyorum içimdeki sevgiyi utanıyorum korkuyorum karşılık alamam belki :(

Titresede yüreğim itiraf edeceğim Seni nekadar çok Sevdiğimi Dağlara taşlara Söylüyeceğim Artık Zamanı Geldi Seni nekadar Sevdiğimi herkez Bilsin Benim Gizli Aşkım..

Seni Sevmek Zor Olsada içimde besledim Sevgini Sana Küçük Bir dünya Kurdum Haberin yok Ama Sen içimde Bir Ateş Oldun Yakıyorsun Bedenimi Birtanem, Sana itiraflarım Var Sevgi Sözlerim Var Senin için beslediğim Bir Aşk var içimde.

Rüzgar Gibi Girdin Birden hayatıma Ne olduğunu Anlamadım Aşık Oldum Sana Bir Anda itiraf ediyorum Gözlerimi Aldın Kimseleri Göremiyorum Prensesim…

Seninle ilk konuştuğumuz gün kulaklarımdan sesin gitmedi gözlerimde gözlerinin rengi kaldı aklımda hayalin boş odamda sesin çınladı saatlerce itiraf etmem gerekiyor ben sana aşık oldum bebeğim..

Senden Vazgeçmem Mümkün değil Asla! Bu kalp Sana Kapıldı Birkere, Sensiz Atmaz Bu Kalp Bunu yaz Bir yere, itiraf ediyorum Artık Zamanı geldi Sana ben Vuruldum Sende Kaldı Aklım…

Gecenin Koynunda Düşünüyorum Sadece Seni, Gülüşün Bakışın Uykusuz Gecelerimin tek Sahibi, itiraf etmek istiyorum geceye Seni, Seni nekadar Sevdiğimi..

Korkuyla titresede yüreğim Kaybetmicem Seni Eminim! Sana Kapıldı Kalbim Alamam Geri, itiraf etmek istiyorum Herkeze Seni Nekadar Sevdiğimi..

Canımı Aldın Gözlerinle Söyleyemedim Çekindim, Gülüşünle Aklımı Aldın Düşünemedim Sende kaldı Aklım, Bir Sözünle Kendimi Unuttum, Ama Bir Seni Unutmadım, Şimdi haykırmak itiraf etmek istiyorum Seni, herkez Bilsin içimdeki yerini..

Bir gülüşünle hayatımı çektin kendine, seni her gördüğümde kalbimi tuttum elimle, artık dayanamıyorum ne dersen de itiraf ediyorum! sevdan içimde büyüdü artık sensiz olmaz bu kalp bunu biL artık!

Yaşayan bir ölü gibiydim sensiz, hayatıma girdin ve yeniden canlandırdın hayallerimi ümitlerimi geleceğimi, artık itiraf zamanı geldi seni kitaplarda, defterlerde, şiirlerde, müziklerde Değil Seni Kendim yaşamak istiyorum ben Seni SEViYoRuMmMM…

Bir önceki yazımız olan İyikide Varsın! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Google Arama:

İtiraf Sözleri