itiraf mesajları sözleri sitesi, sitemizde yeni ve degişik kisa itiraf mesajları sözleri hazirlamaya çaliştik.Sizlerde buradan itiraf mesajları sözleri Yazabilirsiniz. işte agir mesajlar ;

Seni görünce susar bu deli oğlan bütün heycan toplanır gözlerimde o an, Seni Sevdiğimi Haykırmak istiyorum bir an, ama sen karşıma gelince susuyorum herzaman..

Neyim kaldı Bu hayatta Bilmiyorum içimde Bir Sevgi Kaldı Sana Ait itiraflar içinde saklanan hayatım bir senin için bekledi buzaman kadar itiraf etmek için besledim sana olan sevgimi habersizce.

Kırık Bir Kap değil benimki Sadece Karşılık Alamamaktan korkan Bir duygu içimdeki Seni Seviyorum itiraf ediyorum bebeğim.

Hayatımdaki Bütün itirafların tek Adısın, Seni Seviyorum Sen benim öbür yarımsın..

Hayatıma itiraf ettim senin sonunda yeniden başlıyor hayat benim için sana, seni seviyorum birtanem.

itiraflar içinde savaş veriyorum kendimle kalbim bağır adını diyor duysun herkez korkularım karşılık alamazsın boş ver diyor ama itiraf etmek istiyorum seni sevdiğimi :(

Karablık Dünyama Bir ışık Olucağını Biliyorum Bu Yüzden itiraf ediyorum seni seviyorum.

sen hayatımın başladığı ve karablıkların son bulacağı bir yaşamsın benim için itiraf edersem benimle gelirmisin?

Yerim senin yanın bunu anladım sensiz ben anlamsızım şarkılarda farkına vardım itiraf etmek istiyorum sana olan sevgimi..

belki yanlış belki doğru duygular var içimde belki yalan belki heves duyuyorum belkide sana aşık oluyorum itiraf ediyorum..

Sana itiraf Mesajları Atmak istiyorum özgürce Korkmadan Sana Seni nekadar Sevdiğimi itiraf etmek istiyorum hiç bir etki altında kalmadan seviyorum seni inan bu mesajlarıma.

2. iLkbaharı Yaşıcam Sayende Buz Tutan Kalbim yeniden Ericek Bu Acı hayat içinde Sadece itiraf etmek istiyorum seninle hayata dönmek istiyorum seni seviyorum.

Bir önceki yazımız olan İyikide Varsın! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Google Arama:

İtiraf Mesajları