halk bankasıHalk Bankası Personel Alım Sınav Soruları ve Cevapları.Halk Bankasının 21 Kasım 2009 tarihinde yapıçağı Uzman Yardımcısı, Servis Görevlisi ve Banko Görevlisi Alım sınavı soruları sınav bittikten sonra sitemize eklenicektir.Sınav soruları cevap anahtarları ile birlikte sitemizde olucaktır arkadaşlar.5000 kişilik bir alım gerçekleştiricekler ve katılımda bir hayli yüksek oldu bu sınavda.Çünkü işsizlik hat safhada herkes bir ümit koşturuyor her yere.Gelçi bu sınavlarda çok fazla torpil dönüyor ancak mecbur başvuruyor insanlar işte.Sınav bende 4 Yıllık işletme mezunu olduğum için sadace Uzman yardımcısı statüsünde başvuruda bulunuyorum.Umarım herkes için hayırlısı olsun.Sınav Soruları ve Cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Halk Bankası Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı için buraya tıklayınız. (Bu sorular geçmiş yıllara ait sınav sorularıdır.)

Sadece A grubuna ait soru kitapçıkları ve cevap anahtarları konmuştur.
Diğer gruplarda sorular aynı olup, sadece kitapçık içindeki dizilişleri farklıdır.

Arkadaşlar Başvuru şekli 3 aşamadan oluşucaktır.

1. AŞAMA;

Sınav Ücreti 28.09.2009 – 15.10.2009 tarihleri arasında Halkbankasına yatırılacaktır.

2. AŞAMA;

Başvuru ücretini yatıranlar internet sitesinden başvuru formunu dolduracak, tüm alanları doldurduktan sonra pdf formatında çıktı alınacak.

3. AŞAMA;

PDF şeklinde çıktı alındıktan sonra imzalanacak, bununla birlikte 1 adet vesikalık foto, nufüs cüzdanı fotokopisi, banka dekontu.

ANADOLU ÜNİVESİTESİ BAUM SINAV HİZMETLERİ YUNUS EMRE KAMPUSÜ 26470 ESKİŞEHİR adresine 21.10.2009 tarihine kadar gönderilecektir.

Google Arama:

Halk Bankası Personel Alım Sınav Soruları ve Cevapları

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Halk Bankası Personel Alım Sınav Soruları ve Cevapları