gülşenGülşen Önsöz Son Albüm Dinle 2009. Ünlü şarkıcı Gülşen 2009 yılı bitmeden Önsöz ismini verdiği yeni albümü ile sevenleriyle buluşuyor. Yakın bir zamanda müzik marketlerdeki yerini alıcak olan “Önsöz” gerçekten içerisinde yer alan şarkılar bakımından bir hayli iddaalı bir albüm olucak gibime geliyor. Albümün 15 Aralık 2009 tarihinde çıkması planlanıyor. Sony müzik etiketi ile Aralık ayının ikinci haftasından sonra tüm müzik marketlerde bulabilirsiniz. Gülşen Önsöz albümünde toplam 12 şarkı yer alıcak. Bu şarkıların tamamının sözzleri ve muziği Gülşen’in kendisine ait. Albüm hakkında daha fazla bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz arkadaşlar.


Gülşen Önsöz ismini verdiği albümünün ilk şarkısı “Bir An Gel” ismini verdiği parça. Gerçekten mükkemmel denilebilicek bir şarkı olmuş. Zaten Gülşen uzun zamandır suskun kalmasını böyle bir albüm ile telafi edebilirdi. Albümün ilk klibi ise Önsöz parçasına çekilicek.

  • Albüm ile ilgili olarak ilerleyen günlerde daha fazla bilgiye ulaştığımızda bu başlık altında sizlerle paylaşıcaz.

Google Arama:

Gülşen Önsöz Son Albüm Dinle 2009

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Gülşen Önsöz Son Albüm Dinle 2009