finans bankFinansbank Personel Alımı Sınavı Soruları Cevapları 2010. Finansbank, şuanda Türkiye’de toplam 461 şube ve 10 bini aşkın bir personel ile hizmet vermektedir. Finansbank 2010 yılında Personel Alımı gerçekleştirerek 50 civarında şube açıp, buralara hem şubelerde hem de genel müdürlük alanlarında istihdam etmek üzere 1.500 civarında kişiyi istihdam etme düşüncesindedir. Bu süre içerisinde, İşe alım süreci, Müfettiş yardımcısı, Müdür, Müdür yardımcısı, gişe, Çağrı merkezi gibi alanlara yönelik alımları gazete ve internet ortamlarında yapılıcak olan ilanlarla duyurarak toplu alımlar yapılmaya başlandı. Bu personel alımlarında, pozisyonlara göre değişiklik göstermekle birlikte, Genel yetenek testi, yabancı dil testi ve yetkinlik envanteri kullanılmaktadır.

Finansbank Personel Alım Sınavı

Personel alımı gerçekleştirildiği zaman genel olarak yeni mezunları istihdam edicek olan banka, müşteri odaklı, ekip çalışmasına yatkın olan, ticari bilince sahip, analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş kişileri adayların arasından seçip bünyesine katıcaktır. Ayrıca Finansbank, kendi bünyesine yeni katmış olduğu çalışanlarına yoğun bir eğitim sürecide uygulamaktadır.

Son 5 yıl içerisinde ortalama olarak 9 kişi için günlük bir eğitim hacmi gerçekleştiren Finansbank, en çok İnternet üzerinden yapmış olduğu tekniklerle e-öğrenme faaliyetlerine ağırlık vermektedir.

Google Arama:

Finansbank Personel Alım Sınavı Soruları Cevapları 2010

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Finansbank Personel Alımı Sınavı Soruları Cevapları 2010