Farketmez O Kız Beni Sevmesede Farketmez, O Kız Seni Sevmesede Farketmez, O Kız Beni Sevmesede Farketmez , Farketmez O Kız Beni Sevmesede Farketmez Video. Evet Yine Bir Misilleme İle Karşı Karşıyayız. Norm Ender’in Eksik Etek Şarkısına Bir Çok Kız Grubundan Karşı Atak Olarak Çeşitli Besteler Yapılmıştı. Yine Bir Beste Ve Kızlar İçin Yine Bir Hüsran Olmuş.

Olayın Tek Güzel Tarafı Kızlarında Beste Yarışında Kendilerini Gösterme Çabası =) Aslında Kızların Neden Alındığınıda Çözmüş Değilim Farketmez Bestesi Özellikler Kızlar Yazılmış Bir Beste Değil. Besteyi Tam Olarak Kimin Yaptığını Bilmiyorum. Söylemlere Göre Besteyi Adanademirsporlular Yazmış. Bence Gayette Güzel Olmuş Küfürlü Besteye Gayet Açık Bir Söylemle Küfürsüz Şekilde Karşılık Vermiş. Hıı Son Olarakta DeLimaniaq Haber’in Aldığı İstihbarata Göre Kendilerinin Kapak Olduğunu Hisseden Kızlarımız Facebook’taki Profillerini Dahi Kapatmış Ortalıktan Kaybolmuş.

“Kızlardan değerlidir dostluklar” dedirten bir tezahürat…

bekledim seni evin önünde
görmek istedim son birkere
vedalaşıp gidecektim askere

çıkmadıın benim için pencereye çıkmadın…
birkez olsun gözlerime bakmadın
her nedense sen beni hiç takmadın

Farketmez, O kız seni sevmesede farketmez
o kız sana bakmasada farketmez
Kardeşlerin seni asla terketmez…

O Kız Seni Sevmesede Farketmez !

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Farketmez O Kız Beni Sevmesede Farketmez