enkaEnka İnşaat İşçi Alımı ve İş Başvuru Formu 2009/2010.Yanı başımda duran Enka İnşaat 2010 yılında yeni projeler için İşçi Alımı gerçekleştiriyormuş.Herkes tarafından bilinen Enka İnşaat’ın bu tutumu açıkcası beni birazda olsa sevindirdi işsizler açısından.Bu işçi Alımı ile ilgili olarak Enka İnşaat a İş başvurusunda bulunucak olan adaylara yazımızın devamında onlar için gerekli olabilicek tüm bilgileri veriyorum.Umarım hepiniz için hayırlısı olsun.Öncelikle yazımızın devamını iyice okuyup daha sonra İnsan Kaynakları prensipleri olan kısmı iyice okuyup ona göre bir CV ( Öz geçmiş ) hazırlayıp orada yer alan mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

Enka İnşaat İş Başvurusu ile ilgili tüm bilgiler yazımızın devamında yer alıyor.

ENKA olarak başarının insandan kaynaklandığını biliyoruz. Biz, üyeleri yaptığı her şeye değer katmak için gayret sarf eden büyük, çok uluslu bir aileyiz. Her birimiz, hizmet ettiğimiz şirketin ihtiyaçlarını karşılamada üstüne düşen hayati rolün farkında. Aile üyelerimizin haklarına ve itibarına saygı duyuyoruz.

ENKA’yı destekleme, vizyon ve değerlerini başarma hedefi ile İnsan Kaynakları Yönetimi Politikaları şunlardır:

Şirketimizin stratejik hedeflerini ve çıkarlarını geliştirmek,
Çalışanların, yönetimin ve hükümet kuruluşlarının değişen ihtiyaçlarına karşı duyarlı olmak,
Tercih edilen işveren olarak ENKA’nın itibarını sağlamak ve sürdürmek,
Karşılıklı güven ve saygının bulunduğu, tüm çalışanların kendini değerli hissettiği, misyonumuzu başarmak için en iyi çabalarını sarf edebildiği bir işyeri kültürü sağlamak,
Pozisyon için en nitelikli bireyi işe almak. Eşit fırsat veren bir işveren olmaktan gurur duyuyoruz ve ırk, dil, din, cinsiyet, etnik grup, ulus, renk veya fiziksel engele bakmaksızın tüm nitelikli adayların başvurularını memnuniyetle karşılıyoruz.
İnsanları teşvik etme hususunda güçlü inanca sahip olmak. ENKA’da, bir açık pozisyon için ancak bir ENKA çalışanı tarafından doldurulamayacağı doğruladıktan sonra dış kaynaklar dikkate alınır.
Gerçekleştirilen görevler ile ilgili yasa ve yönergeleri bilmek ve bunlara uymak,
Tüm çalışanların işlerinde kendilerinden beklenenleri anlamaları ve yeteneklerinin ve performanslarının, eğitim ve kariyer planlamalarının gelişmesi için yardım edilmesini sağlamaktan kendilerini sorumlu kılmaları.

Bizimle irtibata geçmek isterseniz, lütfen hr@enka.com adresine mesaj at

İş Fırsatları

Şu anda ENKA’da ki mevcut iş fırsatlarına başvurmak ve özgeçmişinizin veritabanımızdan ulaşılabilir olması için İnsan Kaynakları Web Site mizdeki adımları izlemenizi rica ederiz.

Tüm başvurular İnsan Kaynakları Departmanı’mız tarafından dikkatle incelenerek değerlendirilir ve potansiyel olanlar, başvuru sahiplerinin tercihlerine göre, uygun departman ve/veya projelere gönderilir. Bu işlem, gelecekteki istihdam ihtiyaçları için aday kaynağı olarak kullanılan CV veritabanına eklenmeden önce yapılır. İsterseniz, projelerimiz hakkında detaylı bilgiye “Projeler” başlığı altından ulaşabilirsiniz.

Staj Fırsatları

Staj fırsatları üst seviye üniversite öğrencileri için sunulmaktadır; tüm adayların İngilizce’ye hakim ve en az 3.0 ortalamaya sahip olması gerekmektedir. Her sene başvuruları için son tarih 31 Mart’tır. Yüksek talep ve sınırlı imkan sebebiyle, size önerimiz, staj başvurunuzu İnsan Kaynakları Web Site mizden ilgili yılın başlangıcında tamamlamanızdır.

Adres:

Türkiye – İSTANBUL
Adres: Balmumcu, Enka Binaları, Beşiktaş, 34349, İstanbul / TÜRKİYE
Tel: +90 – (212) 376 10 00 (pbx)
Faks: +90 – (212) 272 88 69
e-posta: enka@enka.com

Google Arama:

Enka İnşaat İşçi Alımı ve İş Başvuru Formu 2009/2010

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Enka İnşaat İşçi Alımı ve İş Başvuru Formu 2009/2010