başbakanBaşbakan E-Mail E-Posta Msn Adresi bimer@basbakanlik.gov.tr. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dün Kocaeli Belediyesinin dağıttığı bilgisayarlara videolu konferans sistemi ile bağlandı. Burada öğrencilere e-posta, e-mail ve MSN adresini veren Başbakan, onlardan kendisine e-posta göndermelerini istedi. Bu yüzden bimer@basbakanlik.gov.tr adresini verdi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi orta öğretim 6. sınıf öğrencilerine 26 bin ücretsiz diz üsü bilgisayar dağıtımı gerçekleştirdi. Düzenlenen bu törende Başbakan’da bağlandı ve bir süprizede imza attı. Bakalım bu e-posta adresine öğrenciler mi yoksa tüm şikayeti olan herkesmi mail yazıcak bende merak ediyorum. Bana göre herkes şikayet mailleri yazıcaktır.

Başbakandan Öğrencilere nasihat, oyun oynayın ama derslerinizi aksatmayın.

  • Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bilgisayar kullanan öğrencilere seslenerek, ‘Oyun elbette hakkınız, ancak bilgisayarı bir oyun makinesi olarak görmeyeceğinize, bilgi ve becerilerinizi geliştirecek, eğitiminize destek olacak bir araç olarak onları en iyi şekilde değerlendireceğinize inanıyorum’ dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı e-mail adresi

  • Gençleri en iyi şekilde hazırlamanın görevleri olduğunu belirten Erdoğan, geleceğin büyük Türkiye’sine eğitimli, birikimli ve donanımlı girmek için gençlerin de çok gayret sarf etmeleri gerektiğini vurgulayarak, şöyle konuştu:
  • ‘Sevgili öğrenciler, sizlerden bir de isteğim var. Bilgisayarlarınızdan internete bağlandığınızda bana elektronik posta göndermenizi ve duygularınızı benimle paylaşmanızı sizden rica ediyorum. Benim elektronik posta adresim ‘bimer@basbakanlik.gov.tr’.

Google Arama:

Başbakan E-Mail E-Posta Msn Adresi bimer@basbakanlik.gov.tr

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Başbakan E-Mail E-Posta Msn Adresi bimer@basbakanlik.gov.tr