aöfAÖF Açıköğretim Ara Sınav Sonuçları Açıklanma Tarihi 2010. Bugün ve yarın yapılıcak olan Açıköğretim AÖF ara sınavı başladı biliyorsunuz. Aöf sınavına giren tüm adaylar şimdiden sınavın açıklanıcağı tarihi merakla beklemektedirler. Özellikle sınav soruları kendisi için kolay gelen öğrenci arkadaşlarımız daha çok merak ediceklerdir. Ben aslında pek fazla çalışmadım ancak soruları okurken pek zorluk çekmedim. Biraz yorum katarakta olsa bayağı doğru cevap verdiğimi düşünüyorum. Bakalım artık neler yapmışız. Bunların hepsini sınav sonuçları açıklandıktan sonra öğrenebilicem artık. Benim gibi diğer öğrenci arkadaşlarımda bu şekilde öğreniceklerdir. Sınav sonuçları tahminen nisan sonu mayıs ilk haftası olabilir arkadaşlar.

  • 3 4 nisan 2010 tarihleri arasında yapılan 2010 Ara sınav sonuçları ne zaman açıklanacak bilgisi olan arkadaşlar bu başlık altında bizlerle yorumlarını paylaşırsalar sevinirim. Sınava giren tüm adaylara teknoloji ve haber bilgi siteniz trguzelsozler.com olarak başarılar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

AÖF Açıköğretim Ara Sınav Sonuçları Açıklanma Tarihi 2010