alarkoAlarko Holding Personel Alımı. Alarko Holding 2010 yılı içerisinde bünyesine yeni Personel Alımı gerçekleştiricek. 2010 Yılı içerisinde toplam 148 tane şirketi kapsayan istihdam araştırması işsizlerin yüzünü güldürücek sonuçlar ortaya çıkarıcakmış. Bizlerde yapılan bu araştırmalarda 148 şirketi kapsıcak olan “2010 İstihdam Araştırması” 102 bin 786 kişiye yeni iş imkanı veriyor. 2010 yılında en fazla istihdam inşaat, enerji ve bankacılık alanlarında yapılıcak gibi gözüküyor. Umarım bu istihdam projesi kapsamında ülkemizde yer alan birçok işsiz kendi alanlarında iyi bir iş bularak hayatlarında ekonomik özgürlüklerini kazanarak ileriye daha güzel bakabilirler. Yazımızın devamında konuyla ilgili olarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

  • Bu istihdam çalışmalarında Acıbadem Sağlık grubuda yer almaktadır. 2010 yılı içerisinde yeni personel alımı yapıcak olan şirketlerin en başında Acıbadem Sağlık grubu yer almaktadır.
  • Yurtiçi ve yurtdışı yatırımlarını artıran Alarko Holding, yeni pozisyon ihtiyaçlarını karşılamak üzere iki bin kişilik istihdam planlıyor. Alımlar inşaat ve enerji ağırlıkta olmak üzere holdingin faaliyet gösterdiği tüm sektörler için yapılacak.

Google Arama:

Alarko Holding Personel Alımı 2010

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Alarko Holding Personel Alımı 2010