adını feriha koydum 55. bölüm fragmanı

Adını Feriha Koydum 55. Bölüm Fragmanı 6 Nisan Cuma, Adını Feriha Koydum 55. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 55. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 55. Bölüm Fragmanı sizler için bu başlık altında yer almaktadır. Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir. Show Tube ekranlarında Adını Feriha Koydum 55. Bölüm Fragmanı yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra sizler için sitemizde yer alacaktır. Adını Feriha Koydum 55. bölümü ile Confirm Small screen ekranlarında devam edecek. Adını Feriha Koydum 55. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz. En ayrıntılı bilgiler her zamanki gibi trguzelsozler.com internet sitenizde.

Adını Feriha Koydum 55. Bölüm Fragmanı

    Fragmanın Birinci kısmı eklendi diger kısımlarıda çıktıgında ekleyecegim.


Adını Feriha Koydum 55. Bölüm Fragmanı henüz Show Small screen ekranlarında yayınlanmadığı için sitemizde yer almamaktadır. Fragman ekranlarda yer aldıktan hemen sonra sitemizde yer alacaktır.

  • Dilerseniz Adını Feriha Koydum 55. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi yazımızın devamında yer alan yorum kısmına yazabilirsiniz.

FERİHA EMİRİ AF ETMİYOR

  • Pişmanlıkla eli kolu bağlanan Emir, ne yapacağını bilemez halde Koray’dan yardım ister. Koray ve Gülsüm, Feriha’yı evlerine götürürken, Emir vargücüyle Feriha’dan özür dilemeye çalışır ancak Feriha henüz onu görmeye bile hazır hissetmez. Kapıcı dairesinde de konu Feriha’nın çatırdayan evliliğinden başka bir şey değildir. Feriha ile açıkça muhatap olmak istemeyen Rıza, Feriha’nın evini terk etmesinden huzursuzdur ve kızına kocanın yanına dön çağrısı yapmak için Hatice’yi görevlendirir. Ancak Hatice ve Seher’in ziyareti Feriha’nın Emir’in yanına dönmesini sağlamak bir yana, Feriha’yı ailesini ve aile değerlerini sorgulamaya iter. Ailesinin tavrı ile tamamen yalnız olduğunu anlayan Feriha, bütün kalp kırıklığı ile Emir’in tüm çırpınışlarını karşılıksız bırakır ve öğrenci yurduna yerleşir. Emir, Feriha ile konuşmak için tüm fırsatları değerlendirirken Ünal’ın Yılmaz ailesine açtığı davanın ilk duruşması olaylı geçer. Ne var ki, herkesin habersiz olduğu asıl büyük olay ortaya çıkmak için sırasını beklemektedir.

 

Arkadaşlar henüz fragman eklenmemiştir. Fragman en kötü ihtimal ile yarın çıkar. Bizlerde fragman ekranlarda yer aldıktan hemen sonra bu sayfamıza ekleyeceğiz.

Adını Feriha Koydum 55. Bölüm Fragmanı

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Adını Feriha Koydum 55. Bölüm Fragmanı Seyret