adını feriha koydum 48. bölüm fragmanıAdını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı 17 Şubat cuma izle,  Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı sizler için bu başlık altında yer almaktadır. Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir. Show TV ekranlarında Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra sizler için sitemizde yer alacaktır. Adını Feriha Koydum 48. bölümü ile Show TV ekranlarında devam edecek. Adını Feriha Koydum 48. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz. En ayrıntılı bilgiler her zamanki gibi trguzelsozler.com internet sitenizde.

Evet Ferihanın Babasi Ölüyor gibi.

Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı

Fragman Eklendi.


Sizce bu dizi bitecekmi acaba? dizi hakkında lütfen yorum yapınız.

Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı henüz Show TV ekranlarında yayınlanmadığı için sitemizde yer almamaktadır. Fragman ekranlarda yer aldıktan hemen sonra sitemizde yer alacaktır.

Dilerseniz Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi yazımızın devamında yer alan yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bakalım geçen bölümde Adını Feriha Koydum dizisinde neler yaşandı;

  • Emir ve Feriha herkesten uzakta yeni bir hayata adım atarken İstanbul’da ise ailelerin gerilimi artarak devam eder. Çiçeği burnunda çift, evliliklerinin tadını çıkarmaya çalışırken geçmişin kapansa da sızlayan yaralarıyla da mücadele eder. Öte yandan, Hande’nin baskınından sonra Koray ve Gülsüm cephesi de karışmışır. Gülsüm, Feriha’nın yokluğunda Seher’le yakınlaşmaya ve evliliğindeki sorunları onunla paylaşmaya başlar. Rıza, kızını evlatlıktan reddetmenin acısını kendi içinde yaşarken, Feriha’nın mutluluğu ailesini geride bırakmanın hüznü ile gölgelenir. Emir ve Feriha sonunda kaçınılmazı ertelemek yerine İstanbul’a dönüp Rıza’nın karşısına çıkmaya karar verir. Ancak Rıza’nın yaşananlardan yorgun düşen kalbi, sürpriz bir gelişme karşısında daha fazla dayanamaz. Büyük bir heyecanla İstanbul’a dönen yeni evliler Rıza’nın kalp krizi geçirmesi ile sarsılırken bundan sonra olacakların önüne geçmek kimse için kolay olmayacaktır…

Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı

Feriha`nın Babasına ne olacak sizce Lütfen yorum yapınız. 

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı izle