adını feriha koydum 37. bölüm fragmanıAdını Feriha Koydum 45. Bölüm Fragmanı  izle, Adını Feriha Koydum 45. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 45. Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde yer almaktadır. Sitemize yapılan yorumlara bakacak olursak eğer, Adını Feriha Koydum dizisinde Emir ve Feriha’nın barışmasını isteyen birçok arkadaşımız var. Aynı zamanda Adını Feriha Koydum 45. Bölüm Fragmanı başlıklı yazımızda yapılan bazı yorumlarda ilgimi çekti. Bu yorumlarda bazı arkadaşlarımız Adını Feriha Koydum dizisinin izlenme oranlarında düşüş olduğunu belirtiyor. Bunun nedeni sizlerinde bildiği gibi ATV ekranlarında yeni başlayan Hayat Devam Ediyor isimli dizi. Bazıları durumu biraz abartarak Facebook üzerinde sayfalar kurarak diziyi tekrar eski izlenme oranlarına getirmeye çalışıyor. Artık bazı arkadaşlarımız Adını Feriha Koydum ile yatıp, Emir ve Hazal ile uyanıyor. Her neyse yazımızın devamında Adını Feriha Koydum 45. Bölüm Fragmanı ile ilgili olarak daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adını feriha koydum 45. bölüm fragmanı sitemizde yayınlandı. Adını feriha koydum 44. bölümde neler olmuştu kısaca özetlemek istedim sizlere Şimdi özetimize başlayalım.

 

Adını Feriha Koydum 45. bölümde Hande’nin Koray ve Gülsüm’ün nikahına söyledikleri sayesinde Emir’le ilişkisini öğrenen Feriha’nın ailesi Emir Ve Feriha’ya yine baskı yapmaya başlıyorlar ve feriha ile emirin yine dertleri bitmek bilmiyor.

Adını Feriha Koydum 45. bölümde Koray ve Gülsüm evliliğinin yankıları devam eder. Koray kendini içkiye verir. Gülsüm ise yine ağlamaya başlar.

Adını Feriha Koydum 45. bölümde Hande daha fazla sahne alıyor ve entrikalarına devam ediyor.

Cansu psikyatri kliniğine yatırılır.

Adını Feriha Koydum dizisinin en son bölümü yani 44. bölümü ekranlaran geldi. Adını Feriha Koydum dizisinde haftalardır beklenen büyük buluşma gerçekleşti. Adını Feriha Koydum 44.böllümünde nihayet Emir ve Feriha barıştı. Hem de öyle böyle bir barışma değil. Adını Feriha Koydum 45. bölüm öncesi Emir ile Feriha ateşli bir öpüşme yaparak barıştılar ve aşklarının gelecekleri hakkında planlar yapmaya başladılar.

Adını Feriha Koydum son bölümünde Halil’in elinden kurtulan iki sevgili Emir ve Feriha hastaneden taburcu oldular. Yaşadıkları zor günler Emir ve Feriha’yı birbirine iyice kilitledi..

Adını Feriha Koydumda neredeyse Emir ve Feriha arasındaki tüm engeller kalktı. Adını Feriha Koydum dizisinde artık iki sevgili birlikteliklerinin mutluluğunu yaşıyorlar.

Adını Feriha Koydum son bölümünde Emir’in evinde intihar eden Gülsüm’ü Koray son anda kurtardı ve hastaneye götürdü. Hastaneden çıkan Gülsüm ve Koray evlilik kararı aldı. Ama bu evlilik kararına Gülsüm’den başka hiç kimse sevinmedi..

Fragman daha yayinlanmadı.

Dizinin gelecek bölümleri hakkında yorum yapiniz.

Sizlere vakit gecirmeniz açısından ferihanin bir kaç özel videosu izletmek istedim.

Tokat sahnesi buda

 

 

sitemizde adını feriha koydum fragmanı 1 ci bölümden tutup 45 bölüme kadar tüm adını feriha koydum fragmanlari yayınlanmaktadır. sitemizde kesintisiz adını feriha koydum fragmanlarını izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Adını feriha koydum 45. bölüm fragmani izle