adını feriha koydum 37. bölüm fragmanıAdını Feriha Koydum 44. Bölüm Fragmanı İzle, Adını feriha Koydum 44. bölüm fragmanı seyretmek istermisiniz ?, adını feriha koydum fragmanı yayınlandı, Adını Feriha Koydum 44. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 44. Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde yer almaktadır. Sitemize yapılan yorumlara bakacak olursak eğer, Adını Feriha Koydum dizisinde Emir ve Feriha’nın barışmasını isteyen birçok arkadaşımız var. Aynı zamanda Adını Feriha Koydum 40. Bölüm Fragmanı başlıklı yazımızda yapılan bazı yorumlarda ilgimi çekti. Bu yorumlarda bazı arkadaşlarımız Adını Feriha Koydum dizisinin izlenme oranlarında düşüş olduğunu belirtiyor. Bunun nedeni sizlerinde bildiği gibi ATV ekranlarında yeni başlayan Hayat Devam Ediyor isimli dizi. Bazıları durumu biraz abartarak Facebook üzerinde sayfalar kurarak diziyi tekrar eski izlenme oranlarına getirmeye çalışıyor. Artık bazı arkadaşlarımız Adını Feriha Koydum ile yatıp, Emir ve Hazal ile uyanıyor. Her neyse yazımızın devamında Adını Feriha Koydum 44. Bölüm Fragmanı ile ilgili olarak daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adını Feriha Koydum 44. Bölüm Fragmanı

Adını Feriha Koydum 44.Bölüm 2. kısım Fragmanı

Adını feriha Koydum 44. Bölüm 3. Kısım fragmanı

Adını Feriha Koydum 44. Bölüm Fragmanı hala yayınlanmadı en kısa süre içinde yayınlanacagını umud ediyorum ve hemen sitemizde yer alacaktır.

Dilerseniz Adını Feriha Koydum 44. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi yazımızın devamında yer alan yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bakalım Adını Feriha Koydum dizisinin konusu nedir?

  • Feriha’yı kurtarmaya çalışan Emir, Halil’in tuzağına düşer. Emir’i iğnelerle zaptetmeye çalışan Halil’in aşıklarla ilgili şeytani planları vardır. Emir ve Feriha, Halil’in elinde birbirleri için ayakta kalmaya çalışırken kapıcı dairesinde ise sabırlar tükenmektedir. Emir’in yokluğunu fark eden Cansu’nun hezeyanlarını ne Ünal ne de Sanem ciddiye alır. Gülsüm’le yaşadıklarından sonra kendi dünyasına dalan Koray ise vicdan azabının pençesinde kıvranmaktadır. Kapıcı dairesindeki perişan bekleyiş devam ederken, Emir ve Feriha Halil’in delilikleri karşısında kendi başlarının çaresine bakmak zorundadırlar. Aşıklar çaresizce birbirlerini korumaya çalışırken dehşet evinde işler çığırından çıkmak üzeredir.

Emir bu tablo karşısında bakalım neler ile karşılaşacak adını feriha koydum 44. bölüm fragmanın da izlediniz gibi çok süper bir 44. bölüm olacagına benziyor gerçekten. adını feriha koydum 44. bölüm fragmanı seyretmek için sitemizi seçtiginiz için tşk ederiz. sitemizde adını feriha koydum 44. bölüm fragmanı videosu yayınlanmıştır,sitemizden adını feriha koydum fragmanlar izleyebilirsiniz.adını feriha koydum 44. bölüm fragmanı izlemek,adını feriha koydum 44. bölüm fragmanı seyretmek,adını feriha koydum 44. bölüm fragmanı youtube,adını feriha koydum 44. bölüm fragmanı bedava izle,adını feriha koydum 44. bölüm fragmanı donmadan izle,adını feriha koydum 44. bölüm fragmanı seyretmek,adını feriha koydum 44. bölüm fragmanı beleş seyretmek.

Adını Feriha Koydum 44. Bölüm Fragmanı

  • Halil’in akıl hastanesinden kaçma haberi kapıcı dairesinde bomba etkisi yaratır. Feriha’nın tehdit altında olmasıyla çılgına dönen Emir, nişan olayının arkasındaki gerçekleri öğrenmeye kararlıdır. Emir, Feriha’yı korumak için apartmandan ayrılmaktan vazgeçer. Öte yandan Emir’in ev aldığını öğrenen Ünal’ın tepkisi çok sert olur. Levent, aşk itirafının ardından Feriha ile aralarına giren mesafenin acısını yaşar. Oğlunun hayatını merak eden Nevbahar ise Levent’in Feriha’ya olan duygularını öğrenir. Koray ve Gülsüm’ün arkadaşlıkları ilerlerken Hande ise Koray’ın hayatında yeni biri olduğundan şüphelenir. Gülsüm, Hande’nin alarma geçmesiyle zor anlar yaşayacaktır. Yaklaşan yılbaşı gecesi, Hande’nin partisinde yeni yıla Emir’le birlikte girmeyi planlayan Cansu’yu heyecanlandırırken, yılbaşı gecesi herkes için büyük sürprizlerle doludur.
  • Arkadaşlar biraz daha sabır lütfen adını feriha koydum 44. bölüm fragmanı çıktıgı anda sitemizde anında yer alacaktır.

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Adını Feriha Koydum 44. Bölüm Fragmanı Seyret Yeni kısımlar eklendi