adını feriha koydum 43. bölüm fragmanıAdını Feriha Koydum 43. Bölüm Fragmanı  İzle, Adını Feriha Koydum 43. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 43. Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde yer almaktadır. Sitemize yapılan yorumlara bakacak olursak eğer, Adını Feriha Koydum dizisinde Emir ve Feriha’nın barışmasını isteyen birçok arkadaşımız var. Aynı zamanda Adını Feriha Koydum 42. Bölüm Fragmanı başlıklı yazımızda yapılan bazı yorumlarda ilgimi çekti. Bu yorumlarda bazı arkadaşlarımız Adını Feriha Koydum dizisinin izlenme oranlarında düşüş olduğunu belirtiyor. Bunun nedeni sizlerinde bildiği gibi ATV ekranlarında yeni başlayan Hayat Devam Ediyor isimli dizi. Bazıları durumu biraz abartarak Facebook üzerinde sayfalar kurarak diziyi tekrar eski izlenme oranlarına getirmeye çalışıyor. Artık bazı arkadaşlarımız Adını Feriha Koydum ile yatıp, Emir ve Hazal ile uyanıyor. Her neyse yazımızın devamında Adını Feriha Koydum 43. Bölüm Fragmanı ile ilgili olarak daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

FRAGMAN EN SONUNDA YAYINLANDI ADINI FERIHA KOYDUM 43. BÖLÜM FRAGMANI NI IZLEYEBİLİRSİNİZ.

Adını Feriha Koydum 43. Bölüm Fragmanı

Adını Feriha Koydum 43. Bölüm Fragmanı henüz Show TV ekranlarında yayınlanmadığı için sitemizde yer almamaktadır. Fragman ekranlarda yer aldıktan hemen sonra sitemizde yer alacaktır.

Dilerseniz Adını Feriha Koydum 43. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi yazımızın devamında yer alan yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bakalım Adını Feriha Koydum dizisinin konusu nedir?

  • Etiler’de lüks bir apartmanda yaşayan kapıcı kızı Feriha ve annesi Zehra’yı üniversite sınavı sonuçlarının heyecanı sarmıştır. Üniversite, anne kızın geleceğe yönelik hayallerinin kilit noktasıyken, Feriha’nın ilkokuldan sonra okumayan ikizi Mehmet ve tabiatı gereği kaderci bir adam olan babası Rıza ise, onlarla aynı heyecanı duymaz. Mehmet, Feriha’yı içten içe kıskanırken bir yandan da ikizinin içindeki heveslerin, ‘yukarının’ şatafatlı hayatına duyduğu özlemin de farkındadır.

Emir ve Feriha kapıcı dairesinde duygusal olarak zor anlar yaşarken Mehmet’e yakalanmaları ile işin rengi değişir. Yaşananlar Emir ve Feriha’yı aralarındaki engellerle yüzleştirirken aralarındaki duygusal tansiyon yerini karşılıklı adımlara bırakır. Bu sırada, Sophie tarafından kapatılan araba borcu yanlış anlamalara neden olur. Emir ve Feriha’nın yeniden yakınlaşması Cansu’yu korkuturken, Hande’nin yokluğu da Cansu için işleri zorlaştırır. Öte yandan kardeşiyle görüşmek isteyen Levent’in Nevbahar’la buluşması zorlu geçer. Sanem ise Ünal’la olan iş ilişkisini daha sağlam bir zemine oturtma çabası içindedir. Feriha’nın gerçekleriyle olanca çıplaklığı ile yüzleşen Emir, apartmandaki varlığının Feriha için tehdit haline geldiğini görür ve taşınmaya karar verir. Ne var ki, aşıklar için beklenmedik bir gelişme kapının eşiğindedir.

Adını Feriha Koydum 43. Bölüm Fragmanı

Ferihada Bu hafta neler yaşandı kısa zaman icerisinde yazımızın devamına ekleyecegim. Sabirsizlandiginizin farkindayim ama henüz daha fragman yayınlanmadi tahminim akşam üzerine dogru adını feriha Koydum 43. bölüm fragmanı yaynlanir.

Ve dedigimiz gibi oldu akşam saat 21 itibariyla adını feriha koydum 43. bölüm fragmanı yayınlandı trguzelsozler.com sitesinden rahatlıkla fragmanı izleyebilirsiniz.

Arkadaşlar Fragman Yayınlandı izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Adını Feriha Koydum 43. Bölüm Fragmanı Seyret