adını feriha koydum 37. bölüm fragmanıAdını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı 9 Aralık Cuma, Adını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde yer almaktadır. Sitemize yapılan yorumlara bakacak olursak eğer, Adını Feriha Koydum dizisinde Emir ve Feriha’nın barışmasını isteyen birçok arkadaşımız var. Aynı zamanda Adını Feriha Koydum 37. Bölüm Fragmanı başlıklı yazımızda yapılan bazı yorumlarda ilgimi çekti. Bu yorumlarda bazı arkadaşlarımız Adını Feriha Koydum dizisinin izlenme oranlarında düşüş olduğunu belirtiyor. Bunun nedeni sizlerinde bildiği gibi ATV ekranlarında yeni başlayan Hayat Devam Ediyor isimli dizi. Bazıları durumu biraz abartarak Facebook üzerinde sayfalar kurarak diziyi tekrar eski izlenme oranlarına getirmeye çalışıyor. Artık bazı arkadaşlarımız Adını Feriha Koydum ile yatıp, Emir ve Hazal ile uyanıyor. Her neyse yazımızın devamında Adını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı ile ilgili olarak daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı

Fragman eklenmiştir arkadaşlar. İyi seyirler. Fragman hakkındaki yorumlarınızı yazımızın devamında yer alan yorum kısmına yazarak diğer izleyicilerle paylaşabilirsiniz.

Adını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı henüz Show TV ekranlarında yayınlanmadığı için sitemizde yer almamaktadır. Fragman ekranlarda yer aldıktan hemen sonra sitemizde yer alacaktır.

Dilerseniz Adını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi yazımızın devamında yer alan yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bakalım geçen bölümde Adını Feriha Koydum dizisinde neler yaşandı;

  • Zehra ve Ömer’in gidişi kapıcı dairesini hüzne boğarken Feriha’yı annesinin yokluğunda zor günler beklemektedir. Cezası biten Emir okula geri döner. Emir ve Levent arasındaki gerilim tırmanırken, Feriha ve Emir arasında ise duygusal gerilim yükselir. Karşı karşıya geldikleri her an yeni bir hesaplaşmaya dönüşür. Seher, Cansu’ların evinde çalışmaya başlarken bir yandan da Zehra’nın ardından evde kendi düzenini kurma peşindedir. Levent’in hayatında biri olduğundan şüphelenen ve çok acı çeken Sanem ise, otelde hiç beklemediği tanıdık bir yüzle karşılaşır. Öte yandan, Feriha ve Mehmet annesiz ilk doğum günlerini geçirmenin burukluğu içindeyken, Feriha’ya yapılan kötü bir sürpriz Emir’i de Levent’i de çileden çıkarır. Feriha ve Emir’in okulda bir kez daha karşı karşıya gelmesi herkes için şok olurken, sonunda buzlar eriyecek midir?

Adını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Adını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı 9 Aralık Cuma