adını feriha koydum 37. bölüm fragmanıAdını Feriha Koydum 37. Bölüm Fragmanı 2 Aralık,  Adını Feriha Koydum 37. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 37. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 37. Bölüm Fragmanı sizler için bu başlık altında yer almaktadır. Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir. Show TV ekranlarında Adını Feriha Koydum 37. Bölüm Fragmanı yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra sizler için sitemizde yer alacaktır. Adını Feriha Koydum 37. bölümü ile Show TV ekranlarında devam edecek. Adını Feriha Koydum 37. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz. En ayrıntılı bilgiler her zamanki gibi trguzelsozler.com internet sitenizde.

Adını Feriha Koydum 37. Bölüm Fragmanı

Fragman eklenmiştir arkadaşlar. İyi seyirler.

Adını Feriha Koydum 37. Bölüm Fragmanı henüz Show TV ekranlarında yayınlanmadığı için sitemizde yer almamaktadır. Fragman ekranlarda yer aldıktan hemen sonra sitemizde yer alacaktır.

Dilerseniz Adını Feriha Koydum 37. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi yazımızın devamında yer alan yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bakalım geçen bölümde Adını Feriha Koydum dizisinde neler yaşandı;

  • Levent’in okuldaki varlığı Feriha ve Emir için büyük sürpriz olur. Uzaklaştırma cezası yüzünden okula gidemeyen Emir, Levent’ten hesap sormak için gün saymaktadır. Feriha ise, Levent’le olan yakınlığını sorgulamaya başlar. Yıllar sonra biraraya gelen Hasan ve Zehra geçmişe doğru hüzünlü bir yolculuk yaparlar. Seher denizi boylayan yüzüğün acısını Feriha’dan çıkarmaya kararlıyken hiç beklemediği bir fırsat ayağına gelir. Öte yandan Ömer’in sorunlarının korkutucu boyuta gelmesi ile Zehra, büyük bir sorgulama içine girer. Hayatın yorgunluğu ve küçük oğlunu koruyamama korkusu Zehra’ya hayatının en zor kararını aldırır. Zehra, Ömer’le birlikte köye dönmeye ve doğduğu topraklarla barışmaya karar verir. Bu zor karar, tüm aileyi altüst ederken, Feriha için annesiyle vedalaşmak hiç kolay olmayacaktır..

Adını Feriha Koydum 37. Bölüm Fragmanı

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Adını Feriha Koydum 37. Bölüm Fragmanı 2 Aralık İzle