adını feriha koydum 36. bölüm fragmanıAdını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı 25 Kasım Cuma, Adını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı sizler için bu başlık altında yer almaktadır. Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir. Show TV ekranlarında Adını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra sizler için sitemizde yer alacaktır. Adını Feriha Koydum 36. bölümü ile Show TV ekranlarında devam edecek. Adını Feriha Koydum 36. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz. En ayrıntılı bilgiler her zamanki gibi trguzelsozler.com internet sitenizde.

Adını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı

Arkadaşlar aşağıdaki 36. bölüm fragmanı. Birde bu videonun altında 37. bölüm fragmanı yer alıyor..

Adını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı henüz Show TV ekranlarında yayınlanmadığı için sitemizde yer almamaktadır. Fragman ekranlarda yer aldıktan hemen sonra sitemizde yer alacaktır.

Dilerseniz Adını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi yazımızın devamında yer alan yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bakalım geçen bölümde Adını Feriha Koydum dizisinde neler yaşandı;

  • Feriha’nın Emir’le tanıştığını öğrenen Rıza’nın tepkisi büyük olur. Feriha’nın dayak yediği gerçeği ile yüzyüze gelen Emir şaşkındır. Emir, dayak olayı ile birlikte Feriha’nın aslında hiç tanımadığı dünyasına bir adım daha yaklaşırken, yalanların ortaya çıkmasından sonra okulda da Feriha’yı zor günler beklemektedir. Emir, okulda yaşananlara sessiz kalabilecek midir? Öte yandan Feriha’nın gerçek kimliğini öğrenen Ünal büyük bir şok yaşarken, Haldun’un cenazesi herkesi biraraya getirir. Seher ve Mehmet ise, yangının ardından kapıcı dairesine sığınmak zorunda kalır. Seher’le aynı çatı altında olmaya dayanamayan Feriha sonunda yüzük konusunda sessizliğini bozar.

Adını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Adını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı 25 Kasım Cuma