adını feriha koydum 32. bölüm fragmanıAdını Feriha Koydum 32. Bölüm Fragmanı Seyret 28 Ekim, Adını Feriha Koydum 32. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 32. Bölüm Fragmanı Seyretmeniz için sitemizde. Show TV ekranlarında Adını Feriha Koydum 32. Bölüm Fragmanı yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra sizler için sitemizde yer alacaktır. Adını Feriha Koydum 32. bölümü ile 28 Ekim Cuma günü Show TV ekranlarında devam edecek. Adını Feriha Koydum 32. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz. En ayrıntılı bilgiler her zamanki gibi trguzelsozler.com internet sitenizde.

Adını Feriha Koydum 32. Bölüm Fragmanı henüz Show TV ekranlarında yayınlanmadığı için sitemizde yer almamaktadır. Fragman ekranlarda yer aldıktan hemen sonra sitemizde yer alacaktır.

Adını Feriha Koydum 32. Bölüm Fragmanı 1

Dilerseniz Adını Feriha Koydum 32. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi yazımızın devamında yer alan yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bakalım geçen bölümde Adını Feriha Koydum dizisinde neler yaşandı;

  • Feriha ve Emir arasındaki yüksek gerilim okulda ve apartmanda hız kesmeden devam ederken Zehra ise birden karşısına dikilen geçmişin şoku içindedir. Zehra, yıllar sonra gördüğü Hasan Adil’in hatırlattığı her şeyden kaçmaya kararlıdır. Oğluna ulaşmak için her yolu deneyen Aysun, sonunda Emir’in, Feriha’ların apartmanına taşındığını öğrenir. Zehra ile karşı karşıya gelen Aysun’un tepkisi sert olur. Feriha ve Mehmet arasındaki yüzük meselesi kapıcı dairesindeki havayı gererken, Feriha içinde bulundukları haciz tehlikesiyle altüst durumdadır. Haciz tehdidi ile ailesine karşı derin bir vicdan azabı duyan Mehmet, Seher’den ayrılır. Seher, Mehmet’in ayrılık kararıyla neye uğradığını şaşırırken, Zehra yüzüğü geri almak üzere harekete geçer. Öte yandan, ihaneti büyük bir soğukkanlılıkla saklamayı başaran Sanem için olaylar kontrolden çıkmaya başlar. Feriha ise, hacizle ilgili Emir’le konuşmaya kararlıdır.

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Adını Feriha Koydum 32. Bölüm Fragmanı Seyret 28 Ekim