açık liseAçık Lise 1. Dönem Sonu Sınavı Soruları ve Cevapları 23 – 24 Ocak 2010. Açık Lise ve Mesleki Açıköğretim Lisesi için 1. Dönem Sonu Soruları 23 – 24 Ocak 2010 tarihleri arasında Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından gerçekleştirilecek. Bu sınavların aslında 16 ve 17 Ocak 2010 tarihlerinde yapılması bekleniyordu fakat sınav tarihi bir hafta ertelenerek 23 ve 24 Ocak 2010 tarihine çekilmiştir. Böyle birşeyin neden yapıldığını hiç bilmiyorum. Ama yinede iyi oldu, bir hafta daha çalışma şansı bulabilirsiniz arkadaşlar. Bir hafta daha fazla ders çalışabilirsiniz. Umarım başarılı bir sınav geçirirsiniz. Zaten çalışan bir kişi geçer bir not alıcaktır.

Binlerce öğrencinin gireceği bu Açık Lise sınavlarının soruları ve cevap anahtarı Milli Eğitim Bakanlığının resmi sitesinde yayınlandığında bu yazı altında sizlerle paylaşılacaktır. Sınava girecek olan bütün Açık Lise öğrencisi arkadaşlara başarılar diliyoruz.

Ders çalışmayı sakın unutmayın. Kendiniz için ders çalışın derim ben.

Google Arama:

Açık Lise 1. Dönem Sonu Sınavı Soruları ve Cevapları 23 – 24 Ocak 2010

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

Açık Lise 1. Dönem Sonu Sınavı Soruları ve Cevapları 23 – 24 Ocak 2010