aöf7 8 Nisan 2012 AÖF Açıköğretim Sınav Giriş Yerleri TIKLA ÖĞREN, 7 ve 8 Nisan 2012 Aöf Açıköğretim Ara Sınav Giriş Yerleri Açıklandı Tıkla Öğren, 7-8 Nisan Aöf sınav yerleri açıklandı mı, Açıköğretim fakultesi tarafından 7-8 nisan 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan 2012 Açıköğretim AÖF Vize Ara sınav giriş yerleri henüz açıklanmadı. Açık Öğretim Fakültesinde öğrenciler 7 ve 8 Nisan 2012 Cumartesi Pazar günleri ara sınavlara girecekler. Ara sınav giriş yerleri sınavdan 10 gün önce belli olacak.

Bu öğrencilerin sınava girecekleri okul ve hangi gün hangi derslerden sınava girecekleri http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapılarak öğrenilebilir.

Adreslere ayıca sınava giriş belgesi gönderilmeyecektir. Sınava giriş belgeleri yukarıdaki adresten çıktı alınacaktır.

İlerleyen günlerde Aöf tarafından açıklanacak olan sınav yerlerini adayların posta adreslerine gönderdiği eline Sınav giriş belgesi ulaşmayan adaylar ise http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden sınav giriş belgesini indirip sınava katılabilirler.

Adreslere ayıca sınava giriş belgesi gönderilmeyecektir. Sınava giriş belgeleri yukarıdaki adresten çıktı alınacaktır.

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

7 8 Nisan AÖF Açıköğretim Sınav Giriş Yerleri TIKLA ÖĞREN