ehliyet26 Aralık 2009 Ehliyet Sınavı Sonrası Yorumlar. 26 Aralık 2009 saat 11:00′da yapılan Motorlu Taşıtlar yani ehliyet sınavı ile ilgili olarak birşeyler yazmak istiyorum. Sorular her yıl olduğu gibi bu yılda kolaydı diyebilirim. Aslında eğer geçen dönemin soruları çözdüyseniz eğer onlara benzer ve yakın sorular yer alıyordu. Yani soruyu okuduğunuz zaman hatırlayabiliyordunuz. Gelci Motor kısmında biraz daha ağır sorular yer alıyordu. Geçen dönemki sınavlara oranla bu yıl yağ, fren ve debryaj sistemlerinden bol miktarda soru sorulmuştu. Trafik soruları zaten diğer dönemlere benzer sorulardı ve birçoğu çok tanıdıktı. Azami hız sınırı, ileri yöne gitme, dönel kavşak tabelaları ile ilgili olarak bol miktarda soru yer alıyordu.

  • Ancak bu sınavda şu konu gözüme çarptı. Bu sefer sorulan trafik soruları diğerlerine göre biraz daha güncel sorulardı. Yani Başbakanlığa bağlı olan kurumlarla ilgili olan soru olsun, kaza yapan sürücülerin yapması gerekenler hakkındaki sorular bence gayet güzel hazırlanmış sorulardı.

Sınav sonuçları 11 Ocak 2010 tarihinde açıklanıcaktır. Sınavı geçen adaylar daha sonra direksiyon sınavına giriceklerdir. Bu sınavdanda başarı ile ayrılırlarsa ehliyetletlerini alabiliceklerdir.

Sizlerde 26 Aralık Ehliyet Sınavı soruları ile ilgili olarak düşüncelerinizi yazımızın devamında yer alan yorum kısmına yazabilirsiniz.

Google Arama:

26 Aralık 2009 Ehliyet Sınavı Sonrası Yorumlar

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

26 Aralık 2009 Ehliyet Sınavı Sonrası Yorumlar