2013 Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi Tam-Yarım-Çeyrek Bilet Sorgula2013 Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi Tam-Yarım-Çeyrek Bilet Sorgulama sayfası sitemizde yer almaktadır. Milli Piyango 2013 Yılbaşı Bilet Sorgulama Sayfası, Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi-bilet numaranı sorgula-1 Ocak 2013 tarihinde sayfa tam olarak aktif olacaktır.

Yılbaşı 2013 Bileti Sorgulama Sayfası, İkramiye Çıktı Mı ? Bu sorunun cevabına 1 Ocak 2013 tarihinde bu sayfamızdan öğreneceksiniz.

Yılbaşına girmeye sayılı günler kaldı değerli okurlar yeni yılda herkes yeni biletler ve en önemlisi de yeni umutlarla girecek, 45 milyon büyük ikramiye bana mı çıkacak ? acaba diye merak eden arkadaşlara yılbaşı günü sizlere bu sayfadan büyük ikramiyenin rakamlarını paylaşacağız değerli okurlar.

Yılbaşı bileti sorgulamasını yılbaşı günü bu sayfadan yapabileceksiniz, yılbaşı günü muhtemelen her yıl olduğu gibi milli piyango nun resmi web sitesi yoğun bir trafikten dolayı girilemeyecektir. Ancak 1 ocak 2013 günü yılbaşı sonuçlarını sıralı tam listeyi bu sayfadan öğrenebileceksiniz.

Milli Piyango 2013 Yılbaşı Bilet Sorgulama Sayfası

Milli Piyango bu senede insanları çıldırtacak düzeyde yılbaşı ikramiyesi veriyor. Büyük İkramiyenin 45 Milyon TL olduğu bu sene bakalım talih kuşu hangi şanslı bilete çıkacak.

31 Aralık 2012 gecesi düzenlenecek olan yılbaşı özel çekilişinde şanslı bileti veya biletlerinizi bu başlık altında sorgulayabilir çıkan ikramiye tutarını öğrenebilirsiniz. Teknoloji ve haber bilgi siteniz trguzelsozler.com olarak bol şanslar dileriz.

Milli Piyango Bilet Sorgulama aşağıdaki ekranı kullanabilir siniz.

Milli Piyango Sorgulama ile Milli Piyango Çekiliş sonuçlarını linki tıklayarak online olarak görebilirsiniz. İster 2013 Yılbaşı çekiliş sonuçları olsun isterse normal çekiliş sonuçları buradan bilet numaranızı girerek kolayca sorgulama imkanına sahipsiniz. Eski çekiliş sonuçları için lütfen tarih kısmını değiştirin.

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

2013 Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi Tam-Yarım-Çeyrek Bilet Sorgula