eurovision2010 Eruvision Şarkı Yarışması Türkiye Adayları.2010 Mayıs ayında Norveç’te yapılıcak olan 55. Eurovision Şarkı Yarışmasına katılacak olan şarkıcı veya gruplar ile ilgili çok sayıda isim konuşuluyor.Bu dedikodular TRT’yi harekete geçirdi sonunda.Alınan bilgilere göre şuana kadar TRT kulislerinde şuana kadar üç isim konuşuluyor.Şebnem Ferah, Deniz Arcak ve Grup Manga.Eurovision yarışması için TRT bu yıl 8 kişinin yer alıcağı bir liste oluşturma düşüncesinde.Bu listede şimdilik 3 isim kesin gibi gözüküyor.Eurovisionda Türkiyeyi temsil edicek olan isimde Aralık ayı içerisinde açıklanıcak.Ve bu adaya beste yapması içinde bir süre verilicek.

Sanatçı tarafından getirilen 3 beste müzik prodüktörlerinden oluşan bir komisyonun beğenisine sunulacak ve yılbaşında kamuoyuna tanıtılacak. Geçtiğimiz yıl Hadise sorun yaşayan TRT yetkililerinin bu yıl daha mütevazı bir yarışmacıyla katılmak istediği de konuşulanlar arasında. Yönetimden gelen talimat doğrultusunda Türkiye’yi her yönüyle iyi bir şekilde temsil edecek 5 aday daha aranıyor.

Google Arama:

2010 Eruvision Şarkı Yarışması Türkiye Adayları

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

2010 Eruvision Şarkı Yarışması Türkiye Adayları