ehliyet sınav sonuçları11 Şubat 2012 Ehliyet Sınav Sonuçları Açıklandı Tıkla Öğren, 11 Şubat 2012 Ehliyet Sınav Sonuçları, 11 Şubat 2012 Ehliyet Sınav Sonuçları sitemizdede açıklandı. 11 Şubat 2012 Ehliyet Sınav Sonuçları açıklandıktan hemen sonrasitemizde hemen duyurulacaktır. 11.02.2012 ehliyet sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak. Ehliyet sınavında herkes ne kadar puan alacağını hesaplamış durumda ve ehliyet sınav sonuçları sabırsızlıkla bekleniyor.

Ehliyet sınavı iyi geçenlerin aklındaki soru kesinlikle sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı tarihtir. 11 Şubat 2012 ehliyet sınav sonuçları (Tarih belirtilmedi ) Salı günü açıklanacaktır.

11 Şubat 2012 Ehliyet Sınav Sonuçları

  • Bende site sahibi olarak bu ehliyet sınavına girdim uzun zamandır ehliyetim olmadıgı için sorunlar yaşıyordum.
  • Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Ehliyet sınavı sonuçları hala açıklanmadı. Sınava giren adaylar hala merak içerisinde bekliyorlar. MEB MTSK ehliyet sınavı sonuçlarının açıklanma tarihi ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ehliyet sınav sonuçları sınava katılan sürücü adayları tarafından merakla bekleniyor. 11 Şubat tarihinde yapılan Ehliyet sınav sonuçlarının açıklanma tarihi birkaç gün önceden internet sitesinde yapılır. Ehliyet sınav sonuçları yapıldığı tarihten itibaren 3 hafta içerisinde açıklanır. Ehliyet sınav sonuçları açıklandığında online sorgulama paneline eşzamanlı olarak erişebilirsiniz.
  • Sürücü adayları internetten TC kimlik numaralarını girerek ehliyet sınavı sonuçlarını öğrenebilirler. Ancak bu sonuçları katıldıkları sürücü kursunda da kontrol ettirmelerinde yarar vardır. Çünkü nadir de olsa, Milli Eğitim sayfasında verilen sonuçlarda yanlışlıklar olabiliyor. Ehliyet sınavında geçme notu olarak 100 üzerinden 70 puan alınması gerekir. Sürücü adayı motor, ilkyardım ve trafik bilgisinden 70 ve üzeri aldığı takdirde yazılı sınavı geçmiş sayılıyor. Belirlenen tarihte direksiyon sınavına girmeye hak kazanıyor.

11 Şubat 2012 Ehliyet Sınavı Sonucunuzu Öğrenmek İçin Tıklayın(Tarih belirlenmedi ) tarihinde aktif olur.)

Sınav sonuçları henüz açıklanmadığı için sitemizde yer almamaktadır.

Alternatif olarak direk olarak ehliyet sınav sonuçlarının açıkladığı sayfa için aşağıdaki linke tıklayınız.

Egitek Ehliyet Sınav Sonuçları İçin Tıklayınız.

11 Şubat 2012 Ehliyet Sınav Sonuçları

Bende katıldım sınava duyrulur herkeze başarılar.

Bir önceki yazımız olan Çekici Sözler başlıklı makalemizde anlamlı çekici sözler, Çekici Sözler ve duygusal çekici sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama:

11 Şubat Ehliyet Sınav Sonuçları Yayınlandı